تشویق جوانان به بی حجابی با آغاز فصل گرما

هر ساله و با نزدیکی به فصول گرم سال، مسئله حجاب و اخبار مربوط به برخورد با ناهنجاری های این حوزه بیشتر از زمان‌های دیگر مورد توجه رسانه های بیگانه و هم پیمانان داخلی آنها قرار می گیرد.
کد خبر: ۵۶۶۰
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹

به گزارش دیدار مدیا؛ با بالا گرفتن برخورد با برخی ناهنجاری و در راس انها بدحجابی با نزدیک شدن به تابستان، رسانه‌های داخلی و خارجی برای دامن زدن به شایعات و حواشی این مسئله اخبار مربوط به آن را با حساسیت بیشتری منتشر و بر عمق بخشیدن به آن تلاش می کنند. در همین ارتباط ایران اینترنشنال با انتشار خبر توصیه دو شبکه تلویزیون به مهمانان خانوم خود برای نداشتن چادر در برنامه نوشت: دو مهمان زن که در دو برنامه تلویزیونی مختلف در شبکه نسیم و شبکه ۵ صداوسیما شرکت کرده‌‌اند، گفته‌اند که عوامل از آنها درخواست کرده‌اند چادرشان را بردارند.

 

همچنین مصطفی تاجزاده در واکنش به توییت عبدالله گنجی که به نقل از رهبر انقلاب نوشته بود اگر کسی به دختر چادری با نظر تحقیر نگاه می کند، شما هم می توانید تحقیرش کنید، نوشت: هیچ چیز به اندازه تحقیر برای انسان‌ها و حتی ملت‌ها آزاردهنده نیست. کاش رهبر به ‌جای دادن فراخوان به «تحقیر برابر تحقیر»، پرچمدار نفی تحقیر می‌شد و همه ایرانیان را به احترام به عقاید و سلایق و سبک‌زندگی یکدیگر و دوست داشتن دیگری دعوت می‌کرد.

 

نقد و تخریب بانوان چادری و نشان دادن چهره عقب افتاده و جاهل از آنان به نوعی ابزار تشویق و ترغیب نسل جوان برای روی آوردن به بی و بند باری و در نتیجه ایجاد تقابل و تضاد در میان مردم است. هدف اصلی برای ترویج بی حجابی سست کردن پایه خانواده و رواج بی بند و باری است.

 

شبکه‌های ماهواره‌ای و برخی فعالان اصلاح طلب در روزها و ماه‌های منتهی به تابستان برای تضعیف باورهای دینی تلاش می کنند تا حجاب را به مسئله و دغدغه اول جامعه تبدیل کنند و در حاشیه آن اهداف خود را در جهت انزجار از حاکمیت دنبال کنند.

ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار