فشار و دروغ پردازی برای آزادی دو دانشجوی مرتبط با منافقین

در هفته گذشته سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد که دو دانشجوی بازداشت شده دانشگاه صنعتی شریف به اتهام ارتباط با سازمان مجاهدین خلق (منافقین) دستگیر شده اند.
کد خبر: ۵۶۵۴
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳

به گزارش دیدار مدیا؛ اسماعیلی در نشست خبری اش اعلام کرد که در بازرسی از منزل آنها مقداری مواد منفجره نیز کشف شده است. در همین ارتباط رسانه‌های خارجی و چهره‌های ضدانقلاب امروز با انتشار خبری مبنی بر اینکه این دو دانشجو تحت فشار برای اعترافات تلویزیونی هستند، دستگاه‌های امنیتی و قوه قضاییه را به پرونده سازی علیه آنها متهم کردند.

 

این جریان تلاش می کند تا با تضعیف و تهمت علیه نهادهای نظارتی و امنیتی چهره حاکمیت در ایران را مستبد نشان دهد. این رسانه ها همچنین تلاش می کنند تا فضای داخل دانشگاه‌‍‌های ایران را به نحوی نشان دهند که نخبگان علمی در آن از امنیت برخوردار نیستند.

 

حدود یک ماه پیش دو تن از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف به نام‌های علی یونسی و امیرحسین مرادی بازداشت شدند. در فاصله این یک ماه عده‌ای سعی کردند با جوسازی و شایعه‌پراکنی در فضای مجازی، افکار عمومی را از موضوع اصلی منحرف کنند.

 

گفتنی است؛ خانواده یونسی کارنامه‌ای سیاه در همکاری با گروهک مجاهدین خلق دارند. برادرش، رضا یونسی رابط گروهک منافقین است، همچنین پدر او یوسف یونسی نیز به دلیل عضویت در این گروهک ۱۲ سال در زندان به سر برده و مادر و خاله او نیز همکاری‌هایی با مجاهدین خلق داشته‌اند.

 

در این شرایط رسانه معاند بی‌بی‌سی فارسی سیاست همیشگی خود در بزرگ‌نمایی اخبار ایران را آغاز کرده و بخش زیادی از پوشش خبری خود را به انعکاس اخباری با موضوع دستگیری یونسی و مرادی اختصاص داده است.

ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار