نفتالی بِنِت ایران را به حملات شدیدتر تهدید کرد

«نفتالی بنت»وزیر دفاع رژیم صهیونیستی ضمن پذیرش غیرمستقیم نقش این رژیم در حملات اخیر به سوریه، ادعا کرد اقدامات نظامی در روزهای آینده علیه ج.ا.ا بیشتر خواهد شد.
کد خبر: ۵۶۴۲
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰

به گزارش دیدار مدیا؛ در این راستا «نیوزویک» در گزارشی نوشت: «نفتالی بنت، وزیر جنگ اسرائیل به‌طور مستقیم به نقش نیروهایش در حمله روز دوشنبه به نزدیک دمشق اشاره‌ای نکرد، اما مدعی شد این رژیم پس از ممانعت از سنگرگیری ایران در سوریه، آن را مجبور به خروج از این کشور کرده و به اقداماتش ادامه خواهد داد. وی در ادامه گفت: اجازه نمی‌دهیم و ساکت نمی‌نشینیم تا تهدیدهای استراتژیک بیشتری درست در امتداد مرزهای ما ایجاد شود. آن‌قدر ادامه می‌دهیم تا جنگ را به داخل خاک دشمن ببریم. بنت همچنین در اشاره غیرمستقیم به اقدامات اخیر اسرائیل، به شنوندگان ایستگاه رادیویی FM۱۰۳ گفت که آماده شنیدن گزارش‌هایی درباره تشدید اقدامات ضد ایرانی، اسرائیل در سوریه باشند».

 

این چندمین بار پس از شهادت سپهبد «حاج قاسم سلیمانی» است که وزیر دفاع رژیم صهیونیستی چنین ادعاهایی را مطرح می‌کند. به نظر می‌رسد که طرح این قبیل مباحث، بیشتر در راستای جنگ روانی صهیونیست ها بر علی هایران است. رژیم اسرائیل در خلال ماه های اخیر چندین بار حملاتی هوایی به سرزمین سوریه داشته است. اما این به معنی حمله به مواضع جمهوری اسلامی در سوریه نیست، چراکه رژیم صهیونیستی به‌خوبی بر این امر واقف است که عملی کردن چنین ادعاهای به معنای پایان عرصه رژیم آن‌ها خواهد شد. ولی نباید فراموش کرد که در راستای تقویت چنین ادعاهایی تاکنون حملاتی به سرزمین سوریه داشته است و موضع ارتش سوریه رویکرد تلافی جویانه مورد رضایت‌بخش انجام نشده است. بنابراین پیش‌بینی می‌شود که این حملات هوایی به‌صورت پراکنده تا زمانی که پاسخ کوبنده به آن‌ها داده نشود وجود خواهد داشت.

ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار