حمله هوایی رژیم صهیونیستی به سوریه

منابع سوری اعلام کردند که رژیم صهیونیستی حمله ای هوایی به مرزهای سوریه داشته است که مورد بازتاب رسانه ها قرار گرفته است.
کد خبر: ۵۶۳۰
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰

به گزارش دیدار مدیا؛ در این رابطه «الحدث» نوشت: «حملات اسرائیل مواضع نظامی سپاه پاسداران ایران را هدف قرار داد و چندین پایگاه و مرکز نظامی متعلق به شبه نظامیان تابع تهران در جنوب دمشق را به کلی منهدم کرد».

 

«کیهان لندن» در این باره اشاره داشت: «تعدادی از نیروهای ایرانی و سوری در حمله هوایی اسرائیل به حوالی دمشق کشته شدند». در ذیل این خبر «اورشلیم پست» هم نوشت: «در حملات اسرائیل به سوریه تعدادی غیرنظامی کشته و زخمی شدند. دولت سوریه می‌گوید اکثر موشک‌های دشمن صهیونیستی را پیش از اصابت به اهداف رهگیری و ساقط کردند. پیش از این حمله، نفتالی بنت وزیر دفاع اسرائیل هشدار داده بود که کشورش از اقدامات دفاعی خود کوتاه نخواهد آمد و مصمم‌تر از رژیم ایران است. بنت تاکید کرده بود وضعیت رژیم ایران و گروه‌های نیابتی وابسته به سپاه پاسداران در سوریه خوب نیست».

 

رژیم صهیونیستی برای چندمین بار در چندماه گذشته تاکنون حمله‌هایی به مرزهای سوریه داشته است و هر بار رسانه ها اعلام کردند که این حملات دفع شده است؛ اما در شرایط کنونی که سپاه پاسداران موفق به پرتاب ماهواره نور شده و از یکی دیگر از افتخارات خود رونمایی کرده و باعث نگرانی برخی کشورهای وابسته به آمریکا در منطقه خصوصا رژیم صهیونیستی و رسانه های ضد انقلاب شده است و به دنبال آن در تلاش هستند تا افکار عمومی منطقه به این سمت و سوی سوق دهد که «سپاه قوی» نیست. شاید به همین دلیل است که در این شواهد مذکور بالا بارها ادعا شده است که سپاه در مقابل حملات رژیم صهیونیستی سکوت می‌کند.

ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار