آمارسازی جدید رسانه های ضد انقلاب از تعداد جانباختگان کرونا!

رسانه‌های ضد انقلاب با هدف تشکیک در آمار رسمی جانباختگان کرونایی مدعی شدند که آمار واقعی جانباختگان کرونایی پنج برابر آمار اعلام شده توسط مسئولین جمهوری اسلامی است.
کد خبر: ۵۶۲۲
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳

به گزارش دیدار مدیا؛ در ادامه فرافکنی های صورت پذیرفته در رابطه با آمار جانباختگان کرونا در ایران در رسانه های فارسی زبان مستقر در اروپا و آمریکا، سازمان مجاهدین خلق (منافقین) در گزارشی تحلیلی می نویسد: آمار جانگداز جان‌باختگان فاجعه کرونا در ۳۰۱شهر ایران از ۳۶۲۰۰نفر بیشتر شده است. شمار قربانیان در ایلام به ۲۶۱نفر، در بوشهر به ۳۶۰نفر، در تهران به ۶۰۶۰نفر، در سمنان به ۶۶۰نفر، در کردستان به ۶۱۵نفر، در کرمانشاه به ۹۳۰نفر، در لرستان به ۸۳۵نفر، در مرکزی به ۵۲۵نفر و در یزد به ۵۹۰نفر رسیده است. آمار سایر استانها به این ارقام افزوده می‌شود.

 

بزرگنمايي ويروس کرونا و ارائه آمارهاي ضد و نقيض در خصوص تعداد بيماران و تعداد فوت شدگان و پمپاژ کرونا هراسي در بين مردم از اهداف جریان ضدانقلاب همزمان با شیوع کرونا در کشور می باشد. جریانات ضد انقلاب علی الخصوص گروهک منافقین خلق با متهم ساختن نظام به استفاده سياسي و امنيتي از ويروس، دور جدیدی از تحرکات خودشان را با انتشار روزانه بیانیه هایی در مورد تعداد جانباختگان کرونایی آغاز کردند. پیش بینی می شود این خط خبری مجدد در روزهای آینده تشدید شود.

اخبار مرتبط
ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار