شایعه جدید ضد انقلاب؛

شورای امنیت در اعلام آمار جانابختگان کرونا دخالت می کند!

رسانه‌های ضد انقلاب با دستاویز قرار دادن مصاحبه رئیس علوم پزشکی لرستان مبنی بر دستور شورای امنیت به دانشگاههای علوم پزشکی جهت عدم اعلام دقیق جانباختگان کرونا و همچنین برجسته سازی نامه وزارت ارشاد خطاب به شورای شهر تهران مبنی بر عدم اظهار نظر در مورد تعداد جانباختگان کرونا، در تلاش برای القای این موضوع هستند که آمار رسمی جانباختگان کرونا توسط نهادهای امنیتی تهیه می شود و وزارت بهداشت فقط نقش سخنگویی نهادهای امنیتی را انجام می دهد.
کد خبر: ۵۶۰۳
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲

به گزارش دیدار مدیا؛ در همین راستا « در تی وی »درگزارشی تحلیلی می‌نویسد: در گواهی فوت بسیاری از افراد مبتلا به کرونا، علت مرگ بیماریهای زمینه‌ای ذکر می‌شود تا آمار فوتی‌ها پایین نگاه داشته شود. این دیگر اپوزیسیون یا رسانه های مبارز و مردمی نیست که از پنهانکاری و خیانت جمهوری اسلامی به مردم می گوید! محمدرضا نیکبخت، رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، از صدور دستور برای عدم اعلام آمار از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی خبر داد. نیکبخت گفت که ما ماموریم و معذور و در کشور ما همیشه از بالا دستوراتی صادر می‌شود و در این مورد هم «شورای عالی امنیت ملی و حراست وزارت بهداشت دستور دادند درباره کرونا آمار ندهیم، نگفتند چرا ندهیم یا چرا بدهیم، دستور دادند آماری از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی استان‌ها اعلام نشود.»

 

رسانه‌های ضد انقلاب با طرح ادعای تکراری سانسور خبری و وابسته بودن رسانه‌های داخلی به حاکمیت و الزام دستور از مراجع امنیتی برای انتشار اخبار در تلاشند که بتوانند فضای رسانه ای را به سمتی هدایت کنند که القا کنند رسانه‌های داخلی به مردم دروغ می گویند و مردم برای اطلاع از اخبار بدون سانسور و واقعی به رسانه‌های خارجی مراجعه کنند.

 

پیش بینی می شود این رسانه‌ها مجددا در روزهای آینده با اغراق در تعداد جانباختگان کرونایی و القای اجازه ندادن مراجع امنیتی به انتشار اخبار صحیح در مورد«کرونا» مجددا از این طریق درصدد کاستن از اعتماد عمومی مردم به حاکمیت باشند.

ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار