یک فعال سیاسی اصولگرا واردکننده اصلی نهادهای دامی است!

جریان های ‌انحرافی درگزارشاتی با انتشار مدارکی اعلام‌کردند ناصر ایمانی چهره سیاسی اصولگرا از واردکنندگان نهادهای دامی است.
کد خبر: ۵۵۷۲
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰

به گزارش دیدار مدیا؛ در همین راستا « کانال تلگرامی مکتوبات» در گزارشی تحلیلی نوشت: وارد کننده های اصلی و عمده نهاده های دامی در سنوات گذشته سه شرکت بوده اند، «سپید استوار آسیا» متعلق به سلطان کنجاله مسعود مدلل، «نعیم تجارت ایساتیس» و «تجارت نور ابرار» این دو شرکت هم متعلق به ناصر ایمانی است. در حالی که بحث انحصار در نهاده های دامی بالا گرفته و چندین منتخب موفق و ناموفق لیست هماهنگ تهران هم نسبت به آن موضع گیری کرده و سخن از انحصار به میان آورده اند اما حقیقت ماجرا چیست؟وارد کننده های اصلی و عمده نهاده های دامی در سنوات گذشته سه شرکت بوده اند، «سپید استوار آسیا» متعلق به سلطان کنجاله مسعود مدلل، «نعیم تجارت ایساتیس» و «تجارت نور ابرار» این دو شرکت هم متعلق به ناصر ایمانی است.

 

ناصر ایمانی چهره سیاسی اصولگراست که حتما با نوشته و مصاحبه های وی در رسانه ها و خبرگزاری ها آشنا هستید. : ضلع سوم هم «تجارت آریا گستر ایرانیان نوید» است که متعلق به برادران افراشته معروف است، و دادگاه آنها در دهه هفتاد با موضوع واردات تلفن همراه به همراه اکبر خوشکوش برگزار شد. اصل دعوی انحصار هم مربوط می شود به میزان بهرمندی از رانت دریافتی، مانند موضوع ۶۵۰ میلیون یوریی که احمد توکلی در سال ۹۲ در مورد مسعود مدلل جنجال رسانه ای به پا کرد، در حالی که از مقدار رانت ناصر ایمانی هیچ سخنی به میان نیاورد.

 

هدف غایی از انتشار این مدارک و معرفی ناصرایمانی به عنوان واردکننده نهادهای دامی، به موضع گیریهای این فعال سیاسی علیه؛ محمود احمدی نژاد برمی گردد. بازتاب این خبر فقط در رسانه‌های جریان انحرافی نشان از سیاسی بودن این خبر می باشد.

 

گفتنی است که ناصر ایمانی علی رغم یدک کشیدن عنوان اصولگرایی، در رسانه ها بیشتر به عنوان نقاد این جریان شناخته شده و مکررا در حال گفتگو و مصاحبه با رسانه های اصلاح طلب در نقد جریان اصولگرایی است.

ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار