منافقین آمار جانباختگان کرونا را 32300 نفر دانست!

سازمان مجاهدین خلق (منافقین) با انتشار بیانیه ای بدون استناد به مدارک مدعی شد، جمهوری اسلامی آماری واقعی از تعداد جانباختگان براثر بیماری کرونا اعلام نمی کند .
کد خبر: ۵۵۳۸
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶

به گزارش دیدار مدیا؛ در همین راستا سازمان مجاهدین خلق (منافقین) در گزارشی تحلیلی نوشت: آمار جانگداز جانباختگان‌ فاجعه کرونا در ۲۹۴شهر ایران از ۳۲۲۰۰نفر بیشتر شده است. شمار قربانیان در آذربایجان غربی به ۸۶۰نفر، در اردبیل به ۶۰۰نفر، در تهران به ۵۳۵۰نفر، در خراسان رضوی به ۲۵۶۰نفر، در خوزستان به ۱۳۹۰نفر، در سیستان و بلوچستان به ۳۷۵نفر، در فارس به ۸۵۰نفر، در قم به ۲۹۹۰نفر، در کردستان به ۵۱۵نفر، در کرمان به ۴۱۰نفر، در مازندران به ۲۱۲۰نفر و در هرمزگان به ۱۰۵نفر رسیده است. آمار سایر استانها به این ارقام افزوده می‌شود.

 

به گزارش منابع بیمارستانی و شاهدان عینی، تاکنون در بیمارستان شریعتی تهران ۸۰۰مبتلا به کرونا جان باختند و به‌دلیل کثرت مبتلایان در زیر زمین این بیمارستان نیز تخت گذاشته‌اند. در بیمارستان ستاری تاکنون ۱۰۰نفر به‌دلیل کرونا فوت کرده‌اند. به‌گفته علی ماهر عضو ستاد کرونا در تهران ۱۳۸بیمارستان دولتی و خصوصی در تهران، بیماران کرونایی می‌پذیرند. گورستان قم با بحران ازدیاد درگذشتگان مواجه است و قربانیان را در بیرون شهر در گورهای دسته جمعی دفن می‌کنند.

 

منافقین در راستای بی‌اعتمادی افکارعمومی به اخبار و گزارشات رسمی، با انتشار شایعات و شبهه افکنی و آمارسازی در مورد تعداد بیمارن کرونایی القا می کنند آمار مبتلایان و شمار درگذشتگان بیش از آن‌چیزی است که وزارت بهداشت اعلام کرده می کند. انتشار چنین اخباری در روزهای آینده با هدف اعتبارزدایی از اخبار رسمی و ایجاد جو روانی و ترس عمومی در جامعه که ماحاصل ارائه آمار بالای جانباختگان بیماری کرونا می باشد ادامه می یابد.

اخبار مرتبط
ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار