با تداوم سیر نزولی جانباختگان کرونا؛ منافقین به تکاپو افتادند

رسانه‌های ضد انقلاب با طرح ادعای شفاف نبودن آمار رسمی تعداد جانباختگان ویروس کرونا، در تلاشند با منتسب کردن دروغگویی و مخفی کاری به مسئولین، اذهان عمومی را نسبت به گزارشات منتشر شده بی اعتماد کنند.
کد خبر: ۵۵۲۷
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱

به گزارش دیدار مدیا؛ در همین راستا سازمان مجاهیدن خلق (منافقین) در گزارشی تحلیلی نوشت: مسئولان بهداشت رژیم با تقلید ناشیانه از کشورهای اروپایی که آمار درگذشتگان آنها به‌طور واقعی پایین آمده، عدد دیکته شده توسط ولی‌ فقیه را اعلام می‌کنند اما با مهندسی دروغین آمار و ارقام نمی‌توان مردم را فریفت. سازمان مجاهدین خلق ایران اعلام کرد آمار جانگداز جان‌باختگان فاجعه کرونا در ۲۹۴شهر ایران از ۳۱۵۰۰نفر بیشتر شده است. شمار قربانیان در آذربایجان شرقی به ۱۱۲۰نفر، در آذربایجان غربی به ۸۴۰نفر، در اصفهان به ۲۲۱۰، در تهران به ۵۱۹۰نفر، در خراسان رضوی به ۲۵۲۰نفر، در خوزستان به ۱۳۳۰نفر، در سمنان به ۵۱۰نفر، در قزوین به ۴۱۰نفر، در کرمانشاه به ۸۷۵نفر، در گلستان به ۱۰۷۰نفر، در لرستان به ۷۰۵نفر و در مازندران به ۲۰۴۰نفر رسیده است. آمار سایر استانها به این ارقام افزوده می‌شود.

 

اعلام نظر‌های دوگانه و بدون صبغه کارشناسی برخی از مسئولین در مورد تعداد جانباختگان بر اثر بیماری کرونا، بهانه به دست جریان ضد انقلاب داده و تا آن را مستمسکی برای تشکیک در آمار رسمی در مورد تعداد جانابختگان بر اثر بیماران کرونایی قرار می‌دهند. به نظر می رسد اگر تنها مرجع رسمی آمار مبتلایان به بیماری کرونا، وزارت بهداشت باشد و دیگر مقامات در موضوع آمار مبتلایان به بیماری کرونا اظهارنظرنکنند تا حدودی فضای شایعه پراکنی جریان ضد انقلاب کمتر می شود. این رسانه ها مجددا در روزهای آینده با استفاده از کلیدواژه (کشته شدگان آبان ماه، نه به فراموشی پنهان کاری هواپیمایی اوکراینی) با انتشار اغراق آمیز در مورد تعداد جانباختگان بر اثر کرونا؛ جو جامعه را مضطرب کنند.

اخبار مرتبط
ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار