سندسازی جدید منافقین از آمار جانباختگان کرونا!

رسانه‌ی منافقین با درج خبری مدعی شد که آمار اعلام شده توسط صداو سیما در مورد بیماران کرونایی، تنها یک پنجم مبتلایان واقعی است.
کد خبر: ۵۴۹۷
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۱

به گزارش دیدار مدیا؛ رسانه های معاند در خلال روزهای اخیر با استناد به آمار منتشر شده پیرامون جانباختگان کرونا از سوی منافقین در گزارشی تحلیلی نوشتند: «سازمان مجاهدین خلق ایران اعلام کرد آمار جانباختگان‌ فاجعه کرونا در ۲۶۷شهر ایران بیش از ۲۷۰۰۰نفر شده است. شمار قربانیان در آذربایجان شرقی به ۷۹۰نفر، در اردبیل به ۵۷۷نفر، در ایلام به ۲۱۰نفر، در استان تهران به ۴۳۰۰نفر، در خراسان شمالی به ۳۰۰نفر، در خوزستان به ۱۱۲۰نفر، در سیستان و بلوچستان به ۳۰۰نفر، در فارس به ۵۷۰نفر، در گیلان به ۲۲۲۰نفر، در مازندران به ۱۸۶۰نفر، در مرکزی به ۳۹۰نفر و در همدان به ۷۲۰نفر رسیده است. آمار سایر استانها به این ارقام اضافه می‌شود..»

 

در ادامه خط پیگیری شده توسط رسانه‌های ضدانقلاب در روزهای اخیر برای تشکیک در آمار بیماران کرونایی، باز هم این رسانه‌ها در راستای سیاستهای خبری ابلاغی از سوی سرویس‌های امنیتی غربی با انشتار آمار اغراق آمیز در مورد تعداد جانباختگان بیماران کرونایی به ایجاد فضای روانی منفی درجامعه پرداختند. به نظر می‌رسد اقدامات رسانه‌ای صداوسیما و انتشار اخبار لحظه ای از بیمارن کرونایی در خنثی کردن نقشه دشمنان ضروری است.

ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار