القای ناکارآمدی نظام در مقابله با بحران کرونا!

رسانه‌های معاند با سیاه نمایی وضعیت کشور و با بحرانی جلوه دادن وضعیت بهداشتی و درمانی کشور بدلیل گرفتار بودن با بحران کرونا سعی بر این دارند که القا کنند وضعیت کشور  به دلیل ناتوانی مسئولین جهت کنترل بیماری کرونا، بحرانی است.
کد خبر: ۵۴۵۱
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷

به گزارش دیدار مدیا؛ در همین راستا « ایران وایر» در گزارشی تحلیلی نوشت: کمبود تخت‌های بیمارستانی، کمبود شدید وسایل پزشکی و بهداشتی، از جمله دستگاه «ونتیلاتور» در بیمارستان‌ها و ماسک و دستکش هم در مراکز درمانی و هم و در میان مردم از مهم‌ترین انتقادهای مردم همزمان با شیوع بیماری کرونا است. مقاومت دولت در برابر خواست قرنطینه شهرها و استان‌ها و تعطیل نکردن ادارات و کارخانه‌های دولتی و غیردولتی، اعتراض دیگری بوده که از سوی نهادهای مدنی مختلف مطرح شده است. با وجود تعطیل نشدن مشاغل دولتی و غیردولتی و ممنوع نشدن مسافرت بین‌شهری، کمپین‌های اجتماعی مختلف مثل کمپین «در خانه می‌مانیم» از سوی هنرمندان و ورزشکاران کمک کرد تا تردد شهروندان در شهرها و جاده‌ها به طور محسوسی کاهش پیدا کند. پنهان کاری مسئولان، نبود امکانات کافی و لازم برای رسیدگی به بیماران و کادر پزشکی و نگرانی مردم از مشکلات اقتصادی و حمایت نکردن دولت و حکومت از مردم در این شرایط بیش از پیش باعث فشار بر مردم شده است.

 

همزمان با شیوع بیماری کرونا، سیاه نمایی از وضعیت کشور، القای بحرانی بودن وضعیت مدیریتی کشور و برجسته سازی فراگیر شدن بحران کرونا در ایران با هدف اعتبارزدایی از نظام توسط رسانه‌های ضد انقلاب به عنوان موضوعات مهم مطرح گردیده است. با بررسی کامل موضوعات گذشته جریان ضد انقلاب محورهایی از قبیل پنهان کاری در مورد زمان ورود کرونا در کشور، القای بحرانی بودن وضعیت بیمارستانهای کشور و طرح ادعای اعتصاب کادر درمانی بیمارستانها، طرح ادعای فرار مسئولین کشور به خارج از کشور  همزمان با شیوع موج  دوم کرونا در کشور؛ از مهمترین سوژه هایی می باشد که در روزهای آینده به نظر می رسد رسانه‌های ضد انقلاب بر این موضوعات مانور خبری می دهند.

ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار