از سوی رسانه ‌های معاند؛

متهم کردن قوه قضائیه به بی توجهی به وضعیت بهداشتی زندانیان امنیتی

رسانه‌های اپوزیسیون در روزهای اخیر از فضای کشور بدلیل درگیر بودن به مقابله به ویروس کرونا استفاده کرده و با طرح ادعای مبتلا شدن زندانیان امنیتی به ویروس کرونا درصدد فشار بر قوه قضائیه جهت موافقت با مرخصی زندانیان امنیتی هستند.
کد خبر: ۵۴۴۳
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵

به گزارش دیدار مدیا؛ سیاست فشار بر دستگاه قضائی جهت آزادی مجرمین امنیتی در خلال روزهای اخیر با شدت هر چه تمام تر از سوی رسانه های معاند پیگیری شده است. در همین راستا ایران اینترنشنال در گزارشی تحلیلی نوشت: رولان مارشال، پژوهشگر فرانسوی که دو هفته پیش، پس از ۹ ماه زندان در ایران آزاد شد، در اولین اظهار نظر خود پس از بازگشت به فرانسه، دوران زندانش را «بسیار دردناک» توصیف کرد. مارشال، با نامناسب بودن وضعیت بهداشتی زندان های ایران گفت: «من به طور فیزیکی شکنجه نشدم، اما از زندانی شدنم و به ویژه انزوایم بسیار زجر کشیدم.» او ادامه داد: «بیشتر از بازجویی‌ها، این انزوا که با انزوای کنونی تحمیلی از سوی ویروس کرونا متفاوت است، دردناک بود.»

 

تصویر سازی نامناسب از وضعیت زندانیان بند امنیتی، القای سیاسی بودن حکم زندانیان امنیتی، فشار رسانه‌ ای به قوه قضائیه برای آزادی متهمان امنیتی و ایجاد شایعات با موضوع ابتلای زندانیان امنیتی به ویروس کرونا با القای وضعیت نامناسب بهداشتی و درمانی زندانیان امنیتی از مهمترین سوژه های جریان ضد انقلاب همزمان با شیوع بیماری کرونا در کشور با هدف القای ناعادلانه بودن احکام قضائی زندانیان امنیتی و تخریب قوه قضائیه بوده است. این جریان رسانه ای در روزهای آینده طرح ادعای نامناسب بودن وضعیت بهداشتی زندان ها و القای در خطر بودن جان زندانیان را به شدت هر چه بیشتر ادامه خواهند داد.

اخبار مرتبط
ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار