آیا شیوع ویروس «کرونا» باعث بحرانی شدن استان گیلان شده است؟

غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت در مجلس، با اشاره به شیوع ویروس کرونا در استان‌های مختلف ایران وضعیت استان گیلان و به‌ویژه رشت را بحرانی‌تر از سایر مناطق درگیر اعلام کرد و گفت تمام بیمارستان‌های رشت پُر از بیماران مشکوک به کرونا است.
کد خبر: ۵۳۰۱
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵

در همین راستا « تهران تایمز» در گزارشی نوشت : براساس اخبار شنیده شده سردخانه تمام بیمارستان های استان گیلان پر شده است. این خبر را یکی از مدیران بیمارستان رازی رشت اعلام کرده و تاکید کرد هم اکنون این بیمارستان نیز دیگر ظرفیت پذیرش متوفی جدید ندارد. جعفرزاده نماینده مردم رشت هم در همین راستا در گفتکو با عصر ایران ضمن توضیح در مورد میزان بالای تلفات جامی ویروس «کرونا» در گیلان توضیح داد:چندین پیامک و تماس تلفنی از پزشکان و پرستاران رشت داشتم که خطاب به من می‌گفتند آیا حق آن‌ها که در حال کمک به درمان افراد درگیر با ویروس کرونا و آنفلوآنزا هستند، یک ماسک استاندار هم نیست؟ این نماینده مجلس افزود؛این قبیل موارد نشانده عدم وجود برنامه‌ریزی و امکانات بسیار ضعیف برای مقابله با این قبیل اپیدمی‌هاست.

رسانه‌های ضد انقلاب با دستاویز قرار دادان مصاحبه «جعفرزاده ایمن آبادی» مبنی بر فاجعه آمیز بودن تلفات جانی ویروس «کرونا» در گیلان و طرح ادعای این نماینده در موردفقدان امکانات بهداشتی در گیلان جهت مقابله با «کرونا» سعی بر این دارند از این مصاحبه بهره برداری سیاسی کنند و از این طریق القا کنند که ج.ا.ا توان مقابله با ویروس «کرونا» را حتی در یک استان ندارد.به نظر می رسد با توجه به ردصلاحیت «جعفرزاده ایمن آبادی» برای ورود به مجلس یازدهم، این نماینده با این مصاحبه‌های مغرضانه که باعث خوراک تبلیغاتی برای ضد انقلاب می شودد در صدد تلافی ردصلاحیتش برای ورود به مجلس یازدهم است.پیش بینی می شود در روزهای آینده مجدد این نماینده با طرح ادعاهای در مورد نامناسب بودن وضعیت بهداشتی استان گیلان و با بزرگنمایی و اغراق در مورد میزان تلفات جانی  ویروس «کرونا» مجدد برای رسانه‌های ضدانقلاب سوژه خبری شود.

 

اخبار مرتبط
ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار