طرح ادعای ساختگی انتقال کرونا به کشور توسط سپاه پاسداران

در حالی که اغلب شرکت های هواپیمایی دنیا پروازهای خود به چین را متوقف کرده‌اند«ماهان‌ایر» دست‌کم به دو شهر پکن و گوانجو همچنان پرواز دارد.
کد خبر: ۵۲۷۷
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱

در قم حدود ۲۲۰ طلبه چینی مشغول به تحصیل بوده‌اند که در سفر به کشورشان با پروازهای ماهان (که زیرمجموعه سپاه پاسداران هستند) به چین رفت و آمد داشته اند که عامل منتقل کننده «کرونا» به قم بوده‌اند.

در همین راستا «کیهان لندن» در گزارشی تحلیلی می‌نویسد: ایران دومین کشوری است که بعد از چین بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از ابتلا به ویروس کُرونا در آن گزارش شده است مقامات وزارت بهداشت جمهوری اسلامی احتمال داده‌اند کارگران چینی شاغل در قم منشاء این ویروس در ایران بوده‌اند که به چین تردد داشتند اما با وجود مخاطرات فراوان پرواز هواپیماهای ماهان از تهران به شهرهای چین همچنان برقرار است! کاملا آشکار است که تنها ایرلاینی که از ایران به چین پرواز داشت ماهان بوده و اتفاقا از فرودگاه‌‌های دیگر منطقه از جمله فرودگاه استانبول مسافران چینی را به ایران و از آنجا به چین منتقل می‌کرد.

رسانه‎های ضد انقلاب با طرح ادعای ساختگی انتقال «کرونا» به کشور از طریق شرکت هواپیمای ماهان ایر سعی بر این دارند که ابتدا القا کنند که سپاه در تمام  مراکز اقتصادی بزرگ سهم دارد وسعی بر این دارند که چهره سپاه را نزد افکار عمومی تخریب کنند و القا کنند که سپاه در تمام مشکلاتی کشور نقش دارد این هدف رسانه‌های ضد انقلاب به دلیل مبارزه سپاه با عناضر رسانه ای ضد انقلاب می باشد و پیش بینی می شود با توجه به فضای اجتماعی و سیاسی فعلی؛ این رسانه‌ها مجدد با طرح ادعاهایی از قبیل انتساب تاجر چینی به عنوان ناقل «کرونا» در کشور به سپاه و القای حمایت سپاه از طلاب جامعه المصطفی که در قم تحصیل می کنند مجدد سعی در تخریب چهره سپاه پاسدارن به بهانه انتقال «کرونا» درکشور نمایند

اخبار مرتبط
ارسال نظرات
عناوین برگزیده
آخرین اخبار