ادعای «بنی گانتز» در خصوص ترور «اسماعیل هنیه»

«بنی گانتز» رئیس حزب آبی‌وسفید در رژیم صهیونیستی نیز بعد از نخست‌وزیر این رژیم، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «اسماعیل هنیه» و نوار غزه را به اقدام نظامی و ترور تهدید کرد.
کد خبر: ۵۲۶۳
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱

این تهدید در حالی است که بعد از شهادت سپهبد «قاسم سلیمانی» بارها این ادعا را هم در مورد «سید حسن نصرالله» مطرح کرده بودند.

و در توییتی نوشت: «حماس می‌بیند که چگونه وزیر [جنگ] به‌عنوان یک مأمور سیاسی منصوب شده و سپس به سراغ مردم ساکن اطراف [غزه] رفته و به آن‌ها وعده‌های دروغین می‌دهد. اگر به‌عنوان نخست‌وزیر این رژیم انتخاب شوم، بازی‌های سیاسی و لحاظی‌ها درباره غزه را پایان داده و مسئولیت‌پذیر خواهم بود. اقداماتی را برای بازگرداندن [صهیونیست‌های مفقود در غزه] انجام می‌دهم یا با اقدام نظامی حماس را شکست خواهیم داد. لیکود با نتانیاهو به هیچ کابینه‌ای نخواهد رسید. اگر آبی‌وسفید پیروز انتخابات شود، کابینه را بدون ائتلاف راست تشکیل می‌دهد... یا آبی‌وسفید از صندوق رأی [پیروز] بیرون می‌آید یا انتخابات چهارم برگزار خواهد شد».

با توجه به توییت «بنی گانتز» می‌توان به سناریوهای مختلفی در نظر گرفت، اما از آنجایی که انتخابات رژیم صهیونیستی نزدیک است و در این توییت به نخست‌وزیر نتانیاهو اشاره کرده است، می‌توان گفت نزدیک‌ترین سناریوی که احتمال آن از همه بیشتر است، تلاش برای پیروزی در انتخابات پیش رو است؛ زیرا مردم این رژیم بر این باور هستند که اسماعیل هنیه و حزب الله مهم‌ترین تهدید برای این رژیم است از این‌رو به دنبال این هستند تا با طرح چنین ادعاهای در انتخابات پیروز شوند.

اخبار مرتبط
ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار