رسانه‌های ضدانقلاب با انتشار گسترده خبر آزادی «مهدی محمودیان» به دنبال چه هدفی هستند؟

«مهدی محمودیان» عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت و از امضاکنندگان بیانیه معروف ۷۷ نفر که ۱۵ بهمن ماه جاری بازداشت شده بود ساعاتی پیش با تودیع وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی از زندان اوین آزاد شد.
کد خبر: ۵۲۵۳
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴

در همین راستا « ایران وایر » در گزارشی تحلیلی می‌نویسد«مهدی محمودیان»، عضو حزب اتحاد ملی ایران اسلامی و روزنامه‌نگار یکشنبه ۲۷ بهمن ماه با قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی از زندان اوین آزاد شد. آقای محمودیان در تاریخ ۱۵ بهمن ماه از سوی ماموران امنیتی در منزلش بازداشت شده بود. آزادی او تقریبا پس از دو هفته بازداشت با قرار وثیقه صورت گرفته است. مهدی محمودیان پیش از این، حدود دو ماه قبل در تاریخ ۱۹ آذر ماه نیز بازداشت شده بود که در نهایتا با قرار کفالت در تاریخ ۹ دی ماه آزاد شد. پس از سقوط هواپیمای مسافربری خط هوایی اوکراین و اعلامیه سپاه پاسداران که در آن اذعان کرده بود سقوط این هواپیما به دستور آنها صورت گرفته است، مهدی محمودیان همراه با عده‌ای از فعالان مدنی و سیاسی فراخوان روشن کردن شمع به یاد جان‌باختگان هواپیما را داد.

رسانه‌های ضدانقلاب با پوشش گسترده خبرآزادی «مهدی محمودیان» یکی از امضاکنندگان بیانیه77فعال سیاسی که در ادوار گذشته سابقه بازداشت به دلیل اقدام علیه امنیت ملی را در کارنامه سیاسی خود دارد سعی بر این دارند که از این فرد سوء استفاده سیاسی کنند و در افکارعمومی این چنین القا کنند که این فرد بدلیل افکار سیاسی اش زندانی شده بود درصورتی که پرونده این فعال سیاسی به طور کامل و شفاف توسط قوه قضائیه بررسی و طبق حکم صادر شده بود.

اخبار مرتبط
ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار