اظهارات «نانسی پلوسی» در خصوص انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا

«نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا: هر کدام از کاندیدهای حزب دموکرات که در انتخابات به پیروزی برسد، عملکرد بهتری نسبت به «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا خواهد داشت.
کد خبر: ۵۲۴۷
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳

«نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه‌ای که با «سی ان ان» داشت، گفت: «به راحتی می‌توان گفت هر کدام از کاندیداهای دموکرات، نسبت به کسی که در حال حاضر در کاخ سفید اقامت دارد، رئیس‌جمهور بهتری خواهد بود. با وجود احترام به نتایج رأی‌گیری در ایالت‌های نیوهمپشایر و آیووا، جو بایدن را خارج [از گود رقابت] نمی‌بینم. حتی نمی‌توانم تصور آن را داشته باشم که ترامپ دوباره به‌عنوان رئیس‌جمهور آمریکا انتخاب شود، اما «هیچ چیز همیشگی نخواهد بود. حرف‌هایی که ترامپ در آن روز می‌زد مطابق با واقعیت نبود و دریافتم که تقریباً در هر صفحه از سخنانش مطلبی قابل اعتراض وجود داشت».

به نظر می‌رسد که رئیس مجلس نمایندگان آمریکا هنوز انتقاد شدیدی نسبت به سناتورهای آمریکا خصوصاً جمهوری‌خواه به جهت پرونده استیضاح ترامپ دارد. چراکه آن را بدترین ریاست جمهوری تاریخ آمریکا می‌داند. از این‌رو «نانسی پلوسی» در تلاش است تا هر کسی غیر از «ترامپ» در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا برنده شود.

اخبار مرتبط
ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار