دلیل انتقادات جریان انحراف (بهار) از لیست انتخاباتی عدالتخواهان چیست؟

بالاخره بعد از کش‌وقوس‌های فراوان لیست انتخاباتی جریان عدالتخواه منتشر شد. برخی از کانال‌های تلگرامی وابسته به جریان انحراف (بهار) حضور جریان عدالتخواه در انتخابات را سناریوی حاکمیت برای بالا بردن مشارکت عمومی در انتخابات عنوان کردند و به انتشار لیست انتخاباتی عدالتخواهان انتقاد کردند.
کد خبر: ۵۲۴۴
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶

کانال تلگرامی «آنتی اولیگارشی» رسانه نزدیک به جریان انحراف نوشته است: « بالاخره هزینه هایی که برایشان کرده بودند دارد جواب می دهد. عدالتخواهان سیستمی همان چیزی است که نظام از عدالت انتظار دارد. آری منظورم دقیقا افرادی همچون وحید اشتری، محمد صادق شهبازی زاده، محمد رضا اصنافی، مهدی کوچک زاده و دیگر اعضای لیست های عدالتخواهی است که در این وانفسای سردی و بی رغبتی انتخابات در تکاپوی گرم کردن تنور انتخاب افتاده اند. خیلی اتفاقی دم انتخابات بازداشت می‌شوند خیلی اتفاقی از آنها کلیپ انتقادی بیرون می آید خیلی اتفاقی تایید صلاحیت می شوند و خیلی اتفاقی قبل از انتخابات مدیریت کانال مکتوبات را بدست میگیرند! آری صریح می گویم آنها آخرین تیرهای حاکمیت برای به صحنه کشاندن بدنه عدالتخواه به بازی مهیج انتخابات هستند. دقت کنید تایید صلاحیت می شوند دقیقا به کنه قضیه فکر کنید " تایید صلاحیت شده اند!" برایتان عجیب نیست؟! تعجب نکنید تک تک این عزیزان به انحای مختلف از جریان بهار برائت جسته و خوش خدمتی های خود را کرده اند. کافی است کارنامه چند ساله عدالتخواهیشان را پیگیری کنید. فقط و فقط افسوس که سعید زیباکلام هم همبازیشان شد. امروز خطر اصلی را برای جریان عدالتخواهی همین جریان عدالتخواه و همین لیست های بظاهر عدالتخواهانه شان میدانم. حواستان باشد این بار با ترفند عدالتخواهی و از ناحیه آشیلتان باز هم  به بازی گرفته نشوید».

کانال‌های تلگرامی منتسب به جریان انحراف با طرح این ادعا که فعالان این جریان بعد از رد‌صلاحیت از سوی شورای نگهبان با شروطی خاص تایید شدند، تلاش می‌کنند این مفهوم را القا کنند که افراد حاضر در لیست جریان عدالتخواه درصدد سوء استفاده از نام «عدالتخواهی» هستند.

اخبار مرتبط
ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار