ادعای اجاره دادن خیابان‌ها در «تهران»  توسط شهرداری

سایت «العربیه فارسی» در گزارشی تحلیلی مدعی شده است که: مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، از اجاره دادن خیابان‌های تهران توسط عده‌ای با «زور و گردن‌‌کلفتی» به عده‌‌ای دیگر خبر داد.
کد خبر: ۵۲۳۴
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲

در همین راستا «العربیه فارسی» در گزارشی تحلیلی می‌نویسد: او درباره افزایش قیمت اجاره بهای کیوسک‌ها با اضافه شدن آپشن‌های جدید گفت: این موارد ربطی به افزایش اجاره ندارد. کیوسک‌ها متعلق به شهرداری است و برای شخص نیست و قرار است این مورد اصلاح شود. براساس قانون اصلا اجازه نداریم، کنار خیابان را به کسی اجاره دهیم و یا بفروشیم. این کیوسک‌ها سال‌ها است که وجود دارند و نسبت به کسب درآمد نرمال از آنها بحثی نیست، اما باید ساماندهی شوند و یک حساب و کتابی در فروش و تعویض پیکر آنها ایجاد شود و اگر این طرح به زودی به اجرا برسد، شاهد اتفاقات خوبی در ساماندهی کیوسک‌های مطبوعاتی خواهیم بود. مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با بیان اینکه امکان ساماندهی تمامی دستفروشان وجود ندارد، از وجود مافیا در این کار خبر داد که سطح خیابان را به همدیگر اجاره می‌دهند.

رسانه‌های ضدانقلاب با بزرگ‌نمایی مشکلات اقتصادی کشور از وضعیت دست فروشان سوء استفاده کرده و به دنبال تحریک این قشر علیه ج.ا.ا شده است. پیش‌بینی می‌شود به دلیل ضعف نظارتی که بر عملکرد وضعیت دست فروشان وجود دارد در روز‌های آینده از وضعیت نامناسب دستفروشان مجدد توسط رسانه‌های ضدانقلاب سوء استفاده شود.

ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار