پشت پرده بازداشت همسر و فرزند «عبدالناصر مهیمنی»

رسانه‌های ضدانقلاب مدعی شده‌اند که ماموران امنیتی با مراجعه به منزل مسکونی فرزند مهیمنی‌ او را به همراه مادرش به زندان اوین منتقل کردند. این دو زندانی عصر روز پنجشنبه طی تماس تلفنی کوتاهی به مهیمنی اعلام کردند که در شعبه ششم بازپرسی دادسرای امنیت اوین به «اقدام علیه امنیت ملی» متهم شده‌اند.
کد خبر: ۵۲۳۳
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶

در همین راستا «ایران وایر» در گزارشی تحلیلی می‌نویسد: همسر و فرزند «عبدالناصر مهیمنی»، روزنامه‌نگار و فعال مدنی شهر گرگان به اتهام «اقدام علیه امنیت ملی» بازداشت شده‌اند. با این حال مشخص نیست به چه دلایل یا دلایلی این دو شهروند به این اتهام امنیتی متهم شده‌اند. آنها اکنون در زندان اوین به سر می‌برند. «ساره» و «حامد مهیمنی»، همسر و فرزند عبدالناصر میهمنی شامگاه چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه توسط ماموران امنیتی در محل سکونت‌شان در تهران بازداشت شدند. ماموران با مراجعه شبانه به منزل مسکونی حامد میهمنی و تفتیش خانه‌اش، اقدام به بازداشت او و مادرش که برای دیدن فرزندش به تهران رفته بود، می‌کنند.

رسانه‌های ضد‌انقلاب با دخالت در امور داخلی کشور  و با غرض‌ورزی سیاسی در تلاشند که حکم قانونی صادر شده برای «حامد مهیمنی» یکی از زندانیان سیاسی را ناعادلانه جلوه دهند و با حاشیه سازی بازداشت همسر و فرزند این زندانی سیاسی، هجمه‌ای علیه ج.ا.ا ایجاد کنند. این در صورتی است که پرونده افراد بازداشت شده در ایران از سوی قوه قضاییه شفاف و کاملاً اطلاع‌رسانی شده است.

ارسال نظرات
عناوین برگزیده
آخرین اخبار