رویکرد تهاجمی امریکا و رژیم صهیونیستی در سال 2020

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از طریق هیئت مصری به نوار غزه پیام داده درصورتی‌که آرامش به این منطقه بازنگردد ضربه‌ای بزرگ با پوشش آمریکایی و بین‌المللی در راه خواهد بود. وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با ادعای تقسیم وظیفه با واشنگتن برای جنگ با تهران، گفت آمریکا در عراق با ایران می‌جنگد و رژیم صهیونیستی در سوریه.
کد خبر: ۵۲۱۲
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳

در این راستا «تایمز اسرائیل» در گفتگوی که با «نفتالی بنت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی داشت، اشاره کرد: «آمریکا پذیرفت که با [حضور] ایران در عراق مقابله کند، همزمان اسرائیل نیز با آن (ایران)‌ در سوریه می‌جنگد. واشنگتن و تل‌آویو توافق کردند که برای مقابله با اقدامات تهران برای ایجاد یک گذرگاه در منطقه همکاری کنند؛ گذرگاهی که به ادعای بنت قرار است نیروی انسانی و تجهیزات نظامی را از مبدأ ایران، از طریق عراق و سوریه، به لبنان و دریای مدیترانه برساند».

بعد از رونمایی از طرح معامله قرن و رویکرد تهاجمی رژیم صهیونیستی این پیش‌بینی می‌شد که رژیم صهیونیستی راهبرد تهاجمی در پیش بگیرد، زیرا با تظاهرات گسترده در منطقه و واکنش مقامات نسبت به این طرح، باعث شد که این طرح در گام‌های والیه خود با شکست مواجه شود. از این‌رو آن‌ها به دنبال این هستند تا مسیر هراس افکنی در منطقه در پیش بگیرند تا بتوانند قبل از انتخابات آن را عملی کنند. با این اوصاف بهترین استراتژی که فکر می‌کنند جوابگو باشد، استراتژی هراس افکنی خصوصاً با این ترفند که اقدام تهاجمی مستقیم علیه ج.ا.ا و گروه‌های حامی آن در منطقه شده و ادعا کنند که ارتش رژیم صهیونیستی باید به‌جای هدف قرار دادن کاروان تسلیحاتی، پایگاه‌ها و منابع ایران در سوریه را نابود کند.

اخبار مرتبط
ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار