اظهارات «محمدرضا گلزار» بهانه تخریب چهره دین

«محمدرضا گلزار» با انتشار ویدوئی در شبکه‌های اجتماعی اظهار داشت «انسان باید با اعتقاد باشد. و آدمی که بی اعتقاد است به جایی نمی رسد». در ادامه اظهار داشت که او از 7 سالگی معتقد به ذکرهای الهی بوده و اعمال دینی را انجام ‌داده است. این اظهارات واکنش‌های رسانه‌ای جریان ضدانقلاب در پی داشت.
کد خبر: ۵۲۰۷
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹

در همین راستا «آزادی ایران» در یادداشتی می‌نویسد: وقتی یک آخوند بی عمامه  نادان لب به سخن باز می کند!!!  آیت الله العظمی محمدرضا گلزار: ذکر بگویید و برای خود دعا کنید و  در جهل بمانید تا ما به کارهای مهمتر رسیدگی کنیم و ملت را بچاپیم!

به دلیل نگاه های مطلق به دین افراد نمی‌توانند دینداری یکدیگر را به صورت درجه‌ای ببینند به عبارت دیگر دینداری دارای مرتبه است و شخصی همچون «گلزار» برخی از مراتب و اعمال آن را رعایت می‌کند و برخی دیگر را نمی‌کند. آنچه که برای مخاطبین برجسته است عدم رعایت دیگر احکام شرعی از سوی این افراد است. لذا با انتشار تصاویر وی در مهمانی‌های شبانه تناقض‌گویی‌های وی را برجسته می‌کنند. جریان ضدانقلاب سعی می‌کند با حکومتی نشان دادن هنر و هنرمند داخل جمهوری اسلامی، مردم را نسبت به این قشر بدبین و بی‌اعتماد کند.

ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار