ادعای غیرقانونی بودن فرایند رسیدگی به پرونده «عبدالرضا داوری»

«عبدالرضا داوری» از نزدیکان دولت «محمود احمدی نژاد» از ۲۷ آبان تاکنون در بازداشت به سر می‌برد. وکیل او در این باره گفته است: من نه ایشان را دیده‎ام و نه تماسی با من گرفته‌اند. فقط چند باری آقای داوری با همسرش تماس گرفته و الان هم در بند دو الف است.
کد خبر: ۵۱۴۴
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶

در همین راستا « دولت بهار» در گزارشی خبری می‌نویسد: عبدالرضا داوری از ۲۷ آبان تاکنون در بازداشت به سر می‌برد.مهدی مصطفی پور یکی از وکلای عبدالرضا داوری گفت بازپرس پرونده می‎گوید باید همسر آقای عبدالرضا داوری برای پاره‌ای از توضیحات به دادسرا بیایند، در این صورت قول مساعد داد‎ه‌اند تا بتوانیم آقای داوری را ملاقات کنیم.

جریان انحرافی علی رغم هیاهوی زیاد به لحاظ نظری و تئوریک بیش از دیگر جریان‌های سیاسی خالی از محتوا است. کل پشتوانه فکری این جریان بر چند اصل استوار است بدین ترتیب که: 1- عدالت بر ولایت اولویت دارد. 2- در اصول دین امامت برای اجرای عدالت آورده شده 3- احکام شرعی و شریعت دینی اصل نیستند و اولویت دین اخلاق و انسانیت است. 4- نظریه ولایت فقیه تمرینی است برای حکومت مهدوی لذا صرفاً یک ابزار است. 5- هیچ تفاوتی میان ادیان نیست لذا دین زرتشت و بودا و هندوییسم و ادیان ابراهیمی مثل اسلام و یهود و مسحیت، فقط در ظاهر با یکدیگر متفاوت هستند و هدف اصلی آنها یکی است. اصلی‌ترین نقطه مشترک این جریان با جمهوری اسلامی رویکردهای اسکبارستیزی و مبارزه با امپرالیسم جهانی است. «عبدالرضا داوری» اقتصاددان این جریان همچون دیگر افراد نزدیک و سینه‌چاک به «احمدی نژاد» و «مشایی» به دلیل عدم اطلاع دقیق و عمیق نسبت به مباحث نظری و دینی شیفته سخنان به ظاهر عرفانی این جریان شده است. قهرمان‌سازی و استقامت، مبارزه با نفاق داخلی، اعتقاد به انحراف انقلاب اسلامی و... از اهداف این رسانه‌ای این جریان است.

ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار