ماده مخدرجدید«کاغذ» در کمین جوانان کشور+جزئیات

اخيراً در یکی از شهرهای همدان به جاي شيشه و کراک از ماده جديدي با عنوان کاغذ استفاده مي شود که روان گرداني آن 10 برابر نسبت به شيشه بوده و به وسيله سيگار استفاده مي شود. همچنین  در روزهای گذشته در این شهر دو بسته فريزر کاغذ کشف شده که جمعاً به وزن 2 گرم بوده است که با توجه به اظهارات پليس مواد مخدر همين مقدار مي تواند براي 10 نفر کافي باشد.
کد خبر: ۵۰۰۳
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱

آنچه که درباره اين ماده مخدر مهم مي باشد اين است که هنوز جرمي برايش درنظر گرفته نشده و تشخيص آن از دستمال کاغذي ساده، سخت است.

تحقيقات به عمل آمده از مصرف کنندگان اين مواد حکايت از اين دارد که هر واحد از اين جداول سه ميلي مي توانند از لحاظ تأثير با نيم ساعت استعمال برخي مواد مخدر ديگر مثل گل برابري نمايد.

اين ماده زمان تأثيرگذاري کمتري دارد و همين موضوع باعث شده که ترک آن مشکل باشد و ارزاني آن هم باعث شده که در دسترس همگان قرار بگيرد و هر واحدي که براي معتاد کردن يک فرد کافي است به قیمت 1000 تومان به فروش مي رسد.به نظر مي رسد اين ماده مخدر با توجه به راحتي استفاده و قيمت ارزان آن در بين جوانان 15 الي 25 ساله، طرفداران زيادي جذب نمايد. لذا پيشنهاد مي شود آموزش واطلاع رساني به خانواده ها و جوانان و نوجوانان در اولويت کار رسانه ها قرار گيرد.

ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار