حفظ فضای اغتشاش با اتهام بی توجهی رهبر انقلاب به مردم

فعالان ضد­انقلاب در شبکه­‌های اجتماعی که تلاش زیادی برای آغاز موج جدیدی از اعتراضات به بهانه برخورد موشک به هواپیمای اوکراینی داشتند بعد از بیانات رهبر معظم انقلاب در نماز جمعه تهران با طرح اتهاماتی همچون بی­‌توجهی رهبر معظم انقلاب به خواست معترضان، تلاش کردند فضای انتقاد و اعتراض را همچنان در رسانه­‌ها به ویژه شبکه‌­های اجتماعی حفظ کنند.
کد خبر: ۴۹۸۷
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱

 

برخی از کانال های تلگرامی جریان ضد انقلاب با برجسته کردن مشکلات معیشتی جامعه و به خصوص موضوع سیل اخیر سیستان و بلوچستان تلاش کردند چنین وانمود که مسائل داخلی ایران برای رهبر معظم انقلاب اهمیتی ندارد. در همین راستا کانال تلگرامی »حق نیوز» وابسته به منافقین نوشته است «خامنه ای هیچ صحبتی [در خطبه های نماز جمعه] در خصوص سیل بلوچستان، فقر مردم ایران، ویرانی های زلزله آذربایجان، بی خانمانی سیل زده های گلستان و خوزستان و لرستان،بی پناهی زلزله زده های کرمانشاه و...نزد». از دیگر محورهای برجسته در شبکه­های اجتماعی خروج زودهنگام رئیس جمهور بعد از اتمام نماز جمعه بود به نحوی که کانال تلگرامی «توانا» آن را «اختلافات درونی و فروپاشی رژیم علی خامنه ای» عنوان کرد.

 

کانال­های تلگرامی جریان ضد­انقلاب که قبل از برگزاری نماز جمعه با طرح ادعاهایی همچون اجبار حاکمیت به سربازان پادگان­های تهران برای حضور در نماز جمعه و احتمال بمب گذاری در مراسم نماز جمعه تهران و... تلاش می­‌کردند از میزان مشارکت مردم در نماز جمعه تهران بکاهند و یا حداقل حضور مردم را به صورت نمایشی و اجباری جلوه دهند بعد از بیانات مقام معظم رهبری سعی کردند با طرح ادعاهایی تلاش کردند چنین وانمود کنند که ایشان به مطالبات معترضات بی توجه هستند و تنها راه رسیدن به مطالبات، ادامه اعتراضات خیابانی و تحت فشار قرار دادن حاکمیت است بنابراین روند اعتراضات اخیر باید ادامه داشته باشد. جریان ضد­انقلاب برای تحریک افکار عمومی درصد القای این مفهوم است که آنچه برای حاکمیت و رهبر معظم انقلاب مهم است سیاست خارجی با محوریت منطقه و مبارزه با آمریکا است و ایشان نگاه ملی و توجه به موضوع معیشتی مردم ندارند.

ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار