وام ۱۰۰ میلیونی پلاسکو + جزئیات و شرایط

وام ۱۰۰ میلیونی پلاسکو با هماهنگی استانداری به تولیدی ها پرداخت میشود.
کد خبر: ۴۲۹۶
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۱
وام ۱۰۰ میلیونی پلاسکو + جزئیات و شرایطسرمایه پرس - علی ربیعی وزیر تعاون،در محل آوار ساختمان پلاسکو ضمن تسلیت به خانواده شهدای آتش‌نشان، اظهار داشت: برای کسانی که در حادثه آتش‌سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو بیکار شده‌اند، برنامه‌هایی را پیش‌بینی کرده‌ایم که یکی از آنها این است که کارگران بیکار شده که دارای بیمه تأمین اجتماعی هستند از فردا به اداره کار در خیابان حافظ مراجعه کرده و برای دریافت بیمه بیکاری اقدام کنند.

وی ادامه داد: اقدام دیگر این است که با توجه به اینکه به ایام شب عید نزدیک می‌شویم وجوهی را در اختیار بانک رفاه قرار دادیم تا وام‌های ارزان‌قیمت به افرادی که کارگران بیکار شده پلاسکو را به کارگیری کنند، ارائه شود.

ربیعی افزود:‌ با استاندار تهران صحبت کردیم که بتوانیم محلی را در تهران آماده کنیم و این محل، مرکز تولید موقت شود ضمن اینکه با صندوق کارآفرینی امید صحبت کردیم که بتوانیم وام‌های ارزان‌قیمت به مجموعه‌های تولیدی پلاسکو ارائه دهیم و وام ۱۰۰ میلیونی پلاسکو با بهره ۴ درصد داشته باشیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص مستمری شهدای آتش‌نشان گفت: مستمری خانواده شهدای آتش‌نشان بدون تشریفات قانونی از امروز برقرار می‌شود.

وام ۱۰۰ میلیونی پلاسکو با هماهنگی استاندار پرداخت خواهد شد .

ربیعی از جلسه امروز وزیر کشور با هیأت امنای ساختمان پلاسکو خبر داد.

اخبار مرتبط
ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار