رهبر انقلاب در دیدار بسیجیان:

تمدید تحریم ده‌ساله، نقض برجام است

رهبرانقلاب فرمودند:آمریکا در قضیه توافق هسته‌ای تخلفهای متعددی انجام داده است تازه ترینش تمدید تحریم ده ساله است، اگر این تحریم بشود قطعا نقض برجام است و قطعا ایران واکنش نشان خواهد داد.
کد خبر: ۲۷۶۸
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۴
سرمایه پرس - رهبر معظم انقلاب پیش از ظهر امروز  در دیدار جمعی از فرماندهان بسیج و بسیجیان سراسر کشور، با اشاره به رهپیمایی ایام اربعین اظهار کرد: راهپیمایی عظیم و باشکوه اربعین حقیقتا یک پدیده عظیم تاریخی و الهی است و نشان دهنده این است که این راه، راه عشق همراه بصیرت است.

رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: باید این نعمت را شکرگزاری کرد و شکرش به این است که آن روحیات، برادری، مهربانی و آن توجه به ولایت که در حال پیاده روی داشتید را حفظ کنید.

حضرت آیه الله خامنه ای در بخش دیگری از سخنانشان فرمودند: دولت کنونی آمریکا در قضیه توافق هسته‌ای تخلفهای متعددی تا الان انجام داده است؛ تازه ترینش تمدید تحریم ده ساله است، اگر این تحریم بشود قطعا نقض برجام است و بدانند قطعا جمهوری اسلامی در برابر آن واکنش نشان خواهد داد.

رهبر معظم انقلاب همچنین با بیان اینکه بسیج یک پدیده شگفت آور دوران انقلاب بود و امام خمینی از طرف پروردگار ملهم شده بود این پدیده را بوجود بیاورد، خاطرنشان کردند: از برنامه‌های دشمن درمورد بسیج، «نفوذ» و «ایجاد خطوط موازی و رقیب درست کردن برای بسیج و افسران جنگ نرم» است.
اخبار مرتبط
ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار