متروی تهران فردا رایگان شد

به گفته مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران فردا به منظور ارئه خدمات ویژه به شرکت کنندگان در راهپیمایی اربعین، متروی تهران رایگان شد.
کد خبر: ۲۶۲۴
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۲
سرمایه پرس - محمد احمدی بافنده گفت: فردا، یکشنبه (30 آبان) مترو تهران آمادگی ارائه خدمات حداکثری به عزاداران حسینی و شرکت کنندگان در راهپیمایی اربعین تهران به خصوص در ایستگاه‌های امام حسین (ع)، میدان شهدا و شهرری که در مسیر این راهپیمایی قرار دارند را دارد.

وی تصریح کرد: برای سهولت تردد هر چه بیشتر عزادارانی که در پیاده روی اربعین به سمت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) شرکت می‌کنند، مسافرگیری از ایستگاه شهرری بعد از پایان مراسم تا جابه‌جایی کامل عزاداران، به صورت رایگان انجام می‌شود.

احمدی بافنده با بیان اینکه در خط یک مترو تهران که در این روز بیشترین مسافر را به خاطر وجود اماکن مذهبی دارد، فاصله گذر قطارهای مترو کاهش می‌یابد، افزود: با افزایش 23 درصدی تعداد ناوگان فعال در این خط، فاصله گذر از 7 به 5 دقیقه می‌رسد.

به گفته مدیر عامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران، تردد مسافران در تمام خطوط مترو تهران به صورت لحظه‌ای کنترل و در صورت نیاز قطارهای فوق‌العاده نیز اعزام خواهند شد.

گفتنی است، مراسم پیاده روی روز اربعین حسینی در تاریخ 30 آبان ماه، ساعت 7 صبح از میدان امام حسین (ع) به سمت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار می‌شود. این مسیر به طول تقریبی 15 کیلومتر تعیین شده است و عزاداران حسینی از خیابان ۱۷ شهریور، میدان شهدا، میدان خراسان، میدان شوش، خیابان فداییان اسلام، سه‌راه ورامین و میدان شهر ری می‌گذرند تا هنگام نماز ظهر و عصر به حرم حضرت عبدالعظیم (ع) برسند.
ارسال نظرات
پرونده ویژه
عناوین برگزیده
آخرین اخبار